Sportowcy

Sport to zdrowie i dla wielu jest podstawą trybu życia. Pomagamy sportowcom osiagać coraz lepsze wyniki jednocześnie minimalizując ryzyko kontuzji. Przywrócimy Ci sprawność po urazach oraz przygotujemy Twoje ciało do większego wysiłku i lepszych efektów!

W czym pomagamy sportowcom

 • Niwelowanie przykurczy mięśniowo-stawowych

  Przykurcze stawowe mogą powstawać na skutek urazów, procesów starzenia oraz chorób przebiegających ze stanem zapalnym. Nierehabilitowane przykurcze prowadzą do deformacji stawów, zmniejszenia ich ruchomości oraz osłabienia siły mięśniowej. W swojej pracy korzystamy z najnowocześniejszych metod, które pozwolą Ci przywrócić siłę, elastyczność, jak również funkcjonalność mięśni i stawów.

 • Rehabilitacja po kontuzjach

  W nowoczesnej rehabilitacji bardzo ważne jest, aby po kontuzji jak najszybciej zacząć proces powrotu do zdrowia. Poprowadzimy Cię przez ten okres zaczynając od stanu ostrego, aż do fazy całkowitej odbudowy i powrotu sprawność sprzed urazu. Do tego celu wykorzystujemy różne formy terapii między innymi: PNF, terapie manualną, rozluźnianie mięśniowo-powięziowe, terapię punktów spustowych, PIR, Kinesio ®Taping.

 • Wkładki indywidualne dla sportowców

  Dzięki wykorzystaniu zawansowanej technologii diagnostyki pedobarograficznej jesteśmy w stanie zaprojektować indywidualne wkładki dla Ciebie. Dobrane pod kątem wzorca chodu, dyscypliny sportowej oraz wad postawy. Popraw swoje osiągnięcia sportowe, zabezpiecz się przed kontuzjami. Ciesz się sportem i zdrowiem przez lata.

 • Diagnostyka funkcjonalna (mata pedobarograficzna, czujnik sensomotoryczny wiva ®science)

  Testy funkcjonalne z zastosowaniem innowacyjnych technologii pozwolą na obiektywną ocenę twojej wydolności fizycznej. Z nami zmaksymalizujesz wydolność ciała i usprawnisz swój program treningowy.

 • Kinesio®Taping

  Aplikacja taśm wspomaga proces rehabilitacji. Kinesiotaping idealnie sprawdza się jako osobna metoda tarapeutyczna, a także stanowi uzupełnienie innych form terapii. Aplikacja taśm KinesioTape poprawi funkcjonalność twoich mięśni i stawów, znormalizuje napięcie mięśniowe oraz usprawni mikrokrążenie.

 • Rozwiążemy problemy twoich stóp

  W naszej ofercie znajdziesz zabiegi podologiczne. Dzięki nim pozbędziesz się efektów przeciążeń i zniekształceń, które objawiają się zmianami skórnymi w obrębie stóp.

Rejestracja tel: 530602594 lub online

Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź jakie promocje dla Ciebie przygotowaliśmy