Niepełnosprawni

Naszym głównym celem jest poprawienie poziomu Twojego zdrowia fizycznego, zmniejszenie bólu, zwiększenie sprawności i podniesienie jakości życia. Zarejestruj się na konsultacje a my odpowiemy, jak możemy pomóc.

W czym pomagamy niepełnosprawnym

 • Terapia manualna

  Zajęcia prowadzone przez naszych fizjoterapeutów pomogą Ci poprawić jakość Twojego życia. Zrobimy wszystko, abyś mógł brać aktywny udział w czynnościach dnia codziennego.

 • Pomoc po prostu

  W Naszej placówce uzyskasz nie tylko pomoc w praktyce. Jeżeli potrzebujesz konsultacji lub instruktażu w wykonywaniu czynności takich jak zmiana pozycji, przesiadanie z wózka, chodzenie o kulach, przychodź śmiało. Jesteś aktywny? Wszędzie Cię pełno? U Nas dowiesz się więcej na temat sportu osób niepełnosprawnych.

 • Niwelowanie przykurczy mięśniowo-stawowych

  Przykurcze stawowe mogą powstawać na skutek urazów, procesów starzenia oraz chorób przebiegających ze stanem zapalnym. Nierehabilitowane przykurcze prowadzą do deformacji stawów, zmniejszenia ich ruchomości oraz osłabienia siły mięśniowej. W swojej pracy korzystamy z najnowocześniejszych metod, które pozwolą Ci przywrócić siłę, elastyczność, jak również funkcjonalność mięśni i stawów.

 • Rehabilitacja neurologiczna

  W naszej klinice rehabilitacja ukierunkowana na poprawę utraconych funkcji w wyniku chorób neurologicznych pomoże Ci w odtworzeniu fizjologicznych wzorców ruchowych. Uzyskasz wsparcie i polepszysz wykonywanie czynności dnia codziennego.

Rejestracja tel: 530602594 lub online

Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź jakie promocje dla Ciebie przygotowaliśmy