Młodzież

Uwielbiasz sporty ekstramalne, taniec, wycieczki, nosisz codziennie ciężki plecak i ogólnie wszędzie Cię pełno? Zapraszamy Cię do nas! Pomożemy utrzymać Ci prawidłową sylwetkę by unikać kontuzji i problemów w przyszłości.

W czym pomagamy młodym ludziom

 • Wróć do treningu po kontuzji

  Jesteś aktywny i wszędzie Cię pełno. Trenujesz sporty i przytrafiają Ci się kontuzję. Nasi fizjoterapeuci dobiorą dla Ciebie indywidualny plan powrotu do zdrowia i zadbają o to, aby zminimalizować ryzyko następnego urazu.

 • Indywidualne wkładki dobrane do twojej dyscypliny sportowej

  Wykorzystując metodę pedobragrafi możemy dobrać wkładki do Twojej dyscypliny sportowej, które zostaną zaprojektowane i wykonane zgodnie z indywidualnym kształtem i potrzebami twoich stóp.

 • Rozwiążemy problemy twoich stóp.

  W naszej ofercie znajdziesz zabiegi podologiczne. Dzięki nim pozbędziesz się efektów przeciążeń i zniekształceń, które objawiają się zmianami skórnymi w obrębie stóp.

 • Trening stabilizacji centralnej

  Zadbaj o mięśnie posturalne swojego ciała. Optymalna stabilizacja to odpowiednie wsparcie dla kręgosłupa. Jest on elementem, który przenosi ruch między kończynami, gdy jego ustawienie jest prawidłowe, praca naszego ciała zwiększa swoją efektywność. Dzięki treningowi stabilizacji zwiększysz siłę oraz koordynację ruchową.

Rejestracja tel: 530602594 lub online

Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź jakie promocje dla Ciebie przygotowaliśmy