Dzieci

Jako odpowiedzialny rodzic dbasz o zdrowie swojego dziecka. Już od pierwszych kroków Twojej pociechy warto zadbać o jej zdrowe stópki i prawidłowy rozwój. Zareaguj wcześniej i zgłos się do nas!

W czym pomagamy dzieciom

  • Profilaktyka wad postawy

    Ruch jest podstawą naszego życia, dziecko, aby prawidłowo mogło się rozwijać, potrzebuje odpowiedniej aktywności. Indywidualne zajęcia z fizjoterapeutą zabezpieczą twoją pociechę przed nieprawidłową postawą a Tobie dostarczą niezbędnych informacji do zapewnienia jej najlepszego rozwoju.

  • Najwyższej jakości obuwie dla twojego dziecka

    Doradzimy Ci w zakresie doboru odpowiedniego obuwia dla dzieci, by Ich małe stópki mogły rozwijać się w prawidłowy sposób. Obuwie AURELKA jest najlepszym wyborem dla twojej pociechy. Istnieje możliwość indywidualizacji butów pod dysfunkcję stóp, a także zaprojektowanie wyglądu buta w specjalnie przygotowanym kreatorze. Dobierz odpowiedni rozmiar obuwia i pozwól się wyróżnić Twojemu dziecku.

  • Diagnostyka wad postawy

    Każdy mały człowiek w okresie dorastania przechodzi przez etapy kształtowania się poszczególnych struktur ciała. Nie chcemy przeoczyć momentu zachwiania się postawy dziecka. Nasza klinika diagnozuje wady postawy w oparciu o konwencjonalne metody oraz nowoczesne technologie (mata pedobragraficzna). Zapewnimy twojemu dziecku obuwie dostosowane do wad postawy oraz nauczymy Cię na co zwracać uwagę w postawię, aby sprawnie wychwycić kształtowanie się jej błędów.

Rejestracja tel: 530602594 lub online

Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź jakie promocje dla Ciebie przygotowaliśmy