55+

Sprawność fizyczna z wiekiem staje się trudniejsza do utrzymania. Umiemy pomóc Ci zachować zdrowie na długie lata! Skorzystaj z naszej oferty, dzięki której unikniesz bólu i przeciażeń.

W czym pomagamy osobom po 55 roku życia

 • Indywidualne wkładki dla komfortu twoich stóp

  W naszej placówce dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii pedobarografii, jesteśmy w stanie zdiagnozować wady postawy i dobrać zindywidualizowane wkładki ortopedyczne dopasowane do potrzeb Twoich stóp.

 • Trening stabilizacji centralnej

  Dobierzemy indywidualny plan treningowy, poprawiający Twoją koordynację i równowagę. Zabezpiecz się przed upadkiem, zadbaj o postawę swojego ciała. Ciesz się aktywnością fizyczną.

 • Przywracanie funkcjonalności mięśni i stawów

  Kompleksowa terapia zaburzeń czynności ruchu oraz zespołów bólowych stawów i tkanek miękkich. Pozbądź się bólu i popraw jakość swojego życia.

 • Rehabilitacja neurologiczna

  Rehabilitacja ukierunkowana na poprawę utraconych funkcji w wyniku chorób neurologicznych. W naszej klinice uzyskasz wsparcie i polepszysz funkcjonalność dnia codziennego.

 • Rozwiążemy problemy twoich stóp

  W naszej ofercie znajdziesz zabiegi podologiczne. Dzięki nim pozbędziesz się efektów przeciążeń i zniekształceń, które objawiają się zmianami skórnymi w obrębie stóp.

Rejestracja tel: 530602594 lub online

Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź jakie promocje dla Ciebie przygotowaliśmy